سوالات متداول

آموزشگاه زبان سفیر، با تکیه بر اصل ارائه خدمات به کلیه علاقه‌مندان فراگیری زبان و با در نظر گرفتن سلائق مختلف درانتخاب روش‌های متفاوت به فراگیری زبان دوره‎های خودآموز زبان انگلیسی در سطوح مختلف را طراحی و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

در دوره‌های خودآموز زبان، استقلال دانشجو در فراگیری و برنامه‌ریزی آموزشی به‌عنوان مبنا قرار داده شده است. این دوره توسط متخصصین با تجربه آموزش زبان به گونه‌ای طراحی شده است که فراگیران با مطالعه این بسته آموزشی با حداقل احساس نیاز به مدرس به یادگیری زبان مشغول خواهند شد. در این دوره‌ها، مطالب آموزشی تحت عنوان جلسات آفلاین توسط دانشجویان انجام شده و با توجه به مدیریت زمانی خود دانشجو در یک بازه زمانی مشخص مطالعه می‌شود.

در دوره‌های خودآموز زبان انگلیسی، ویدئوهای آموزشی متناسب با هر درس، آموزش گرامر کاربردی هر سطح بر اساس کتاب Oxford Practice Grammar به زبان فارسی و انگلیسی و آموزش لغات کاربردی هر سطح بر اساس کتاب لغت Oxford Word Skills با دقت و تیزبینی تهیه شده‌اند تا دانشجویان به‌صورت کاربردی و ملموس نکات زبان و نحوه استفاده از عناصر زبان را فرا بگیرند. سایبرویدئوها و 2 مجموعه آموزش لغت و گرامر کاربردی، با نمایش کاربردی زبان در زندگی روزمره یادگیری را تا حد امکان پر بار و در عین حال لذت‌بخش نموده اند.

پیشنهاد ما این است که پیش از انجام ثبت نام، برای آگاهی از سطح فعلی زبان خود تعیین سطح کتبی انلاین را انجام دهید. در صورتی که تمایلی به شرکت در تعیین سطح ندارید و یا سطح زبان انگلیسی خود را می‌دانید، یکی از سطوح دوره‌های خودآموز را انتخاب کنید و ثبت نام خود را کامل کنید.پس از پرداخت شهریه، به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت.

در هر مقطع 96 جلسه آموزشی وجود دارد و  6 جلسه نیز برای مشاوره آموزشی در نظر گرفته شده است.

 1. قسمت جلسات آفلاین ( 48 جلسه)
 2. نمایش ویدئوهای آموزشی که به 48 فیلم آموزشی تقسیم می شوند.
 3.  ۶ جلسه کلاس‌های خصوصی در طول دوره با برنامه درسی مشخص جهت تقویت مهارت Speaking و رفع اشکال
 4. ویدئوی آموزش الفبای انگلیسی برای زبان آموزان مبتدی
 5. ویدئوی آموزش لغات هر سطح بر اساس کتاب Oxford Word Skills
 6. ویدئوی آموزش گرامر هر سطح بر اساس کتاب Oxford Practice Grammar
 7. 1 کتاب داستان/رمان انگلیسی همراه با فایل صوتی جهت تقویت مهارت Reading
 8. 2 مجله انگلیسی برای تقویت مهارت Reading و گسترش دایره لغات برای زبان آموزان سطح پیشرفته
 9. تصحیح 3 متن Writing شما در طول دوره
 10. تماس و پشتیبانی تلفنی جهت رصد پیشرفت دانشجو
 11. امکان شرکت در دو Event آنلاین رایگان در طول دوره برای تقویت مهارت Speaking
 12. 6 پادکست انگلیسی همراه با متن جهت تقویت مهارت listening برای زبان آموزان سطح پیشرفته
 13. شرکت در آزمون‌های جامع و ارزیابی آموزشی در انتهای دوره
 14. صدور گواهی آنلاین از دانشگاه بلومزبری لندن در انتهای دوره آموزشی
 15. سیستم تیکتینگ ( سیستم تیکتینگ به شما کمک میکند تا سوالات خود را در هر ساعتی از شبانه روز در سیستم ثبت کنید و تا 24 ساعت بعد پاسخ خود را دریافت کنید.

در تمرین های تعاملی کتاب به‌صورت دیجیتال در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد ، دانشجویان با مطالعه و انجام تمرین‌های در نظر گرفته شده در هر درس با مفاهیم زبانی هر درس آشنا می‌شوند. تمرینات به‌صورت تعاملی هستند و نتیجه‌ی درستی تمرینات پس از انجام توسط سامانه مدیریت آموزش بررسی و تصحیح و بلافاصله در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. پس از انجام تمرین‌ها به صورت آفلاین، ضروری است که دانشجویان فیلم ویدئویی همان جلسه را تماشا نمایند تا فراگیری مطلب به‌صورت کامل انجام شود.
برنامه‌ریزی انجام تمرینات و مطالعه آن کاملا در اختیار دانشجو است.

بله، در دوره خودآموز زبان انگلیسی سفیر، شش جلسه جداگانه نیز علاوه بر جلسات آموزشی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا در صورت بروز هر مشکل آموزشی با کارشناسان آموزش تماس حاصل شود.

سری کتاب‌های تاچ استون و ویوپوینت در ویدئوهای آموزشی سایبرویدئو آموزش داده شده‌اند.

این مجموعه ویدئویی که در هر سطح شامل 6 ویدئو آموزشی است، گرامرهای کاربردی آن سطح را بر اساس کتاب Oxford Practice Grammar  توسط مجرب ترین کارشناسان آموزش و اساتید موسسه زبان سفیر به زبان فارسی و انگلیسی آموزش می‌دهد.

این مجموعه ویدئویی که در هر سطح شامل 6 ویدئو آموزشی است، لغت‌های کاربردی آن سطح را بر اساس کتاب Oxford Word Skills توسط مجرب ترین کارشناسان آموزش و اساتید موسسه زبان سفیر به زبان انگلیسی آموزش می‌دهد.

بله. دکمه ای وجود دارد که تمام جمله ها را به فارسی ترجمه می‌کند.

در صورت عدم مشاهده‌ی ویدیو یا دسترسی به محتوای افلاین می‌توانید با پشتیبانی به شماره تلفن 02175443000 تماس بگیرید.

مشاهده‌ی هر ویدیو حدود 300 مگابایت حجم اینترنت مصرف می‌کند.

در پایان هر کتاب، با درخواست شرکت در آزمون‌های جامع در سایت فروشگاه اینترنتی سفیرمال، مدرک هر دوره، که مورد تایید دانشگاه بلومزبری هست، به شما اعطا می‌شود.

شما در طول 180 روز امکان شرکت در ۶ جلسه کلاس‌های خصوصی در طول دوره با برنامه درسی مشخص جهت تقویت مهارت Speaking و رفع اشکال خواهید داشت و همچنین هفته ای یک بار با شما تماس گرفته می شود تا مسیر پیشرفت شما رصد گردد و رفع اشکال صورت پذیرد. همچنین سیستم تیکتینگ به شما کمک میکند تا سوالات خود را در هر ساعتی از شبانه روز در سیستم ثبت کنید و تا 24 ساعت بعد پاسخ خود را دریافت کنید.

بله. محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

شما به مدت 180 روز به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت. این محدودیت زمانی، برنامه‌ریزی شما برای مطالعه را منظم‌تر و هدفمندتر خواهد کرد.

بله، شما می توانید با مراجعه به این لینک دوره خود را به مدت 30 روز تمدید نمایید.

امکان استرداد دوره خودآموز زبان انگلیسی، پس از گذشت 24 ساعت از زمان ثبت نام و یا مشاهده بیش از یک ویدئوی آموزشی امکانپذیر نیست.