دوره خودآموز زبان انگلیسی CTM چیست؟

یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی با استفاده از بسته‌های آموزشی بروز و تعاملی، یکی از بهترین روش‌های رسیدن به سطح زبانی دلخواه و ایده‌آل هر فرد است. موسسه سفیرگفتمان با بهره‌گیری از سیستم آموزشی نوین، اساتید مجرب و حرفه‌ای، طرح درس‌های اصولی و جلسات تعاملی در قالب پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی CTM در تمامی سطوح زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته، همان راه روشنی است که می‌تواند شما را به هدفتان برساند. زبان آموزان با در دست داشتن پکیج‌های آموزشی CTM، می‌توانند به راحتی در منزل به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته و هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی خود یعنی Listening, Reading, Writing و مهم‌تر از همه Speaking را تقویت کنند.  در این پکیج‌ها، مطالب آموزشی با توجه به مدیریت زمانی خود زبان‌آموز، در یک بازه زمانی مشخص مطالعه می‌شود.

دورهای خودآموز زبان انگلیسی سفیر شامل 3 بخش اصلی زیر است:

ویدیو آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدیوهای آموزشی سایبرویدئو توسط مدرسین باتجربه و خبره موسسه سفیر صورت می‌گیرد. در این ویدیوها اساتید تمامی بخش‌‎های کتاب‌ را به صورت کامل و اصولی به زبان ‌آموز آموزش می‌دهند. این ویدیوهای آموزشی کلاس زبان را به منزل شما آورده و امکان یادگیری زبان انگلیسی در هر ساعت از شبانه روز را به شما می‌دهند. سطح‌بندی دقیق، به روز بودن منابع آموزشی و تمرکز بر روی تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی از جمله ویژگی‌هایی است که این محصول را به یک پکیج منحصر به فرد تبدیل می‌کند. با ثبت نام در هر دوره CTM، 48 جلسه در قالب ویدئوی آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا تمامی درس‌ها و بخش‌های دو کتاب  Touchstone و Viewpoint را با جزئیات یاد بگیرید. این ویدیوها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زبان‌آموز به‌صورت کاربردی و ملموس، نکات زبان و نحوه استفاده از عناصر زبان را فرا بگیرد.

برای تسلط هرچه بیشتر بر گرامر و لغت تدریس شده در این سطوح، 2 مجموعه ویدیویی آموزش گرامر و لغت کاربری مناسب هر سطح در کنار ویدیو های آموزش کتاب یا همان سایبرویدیو ها، قرار گرفته اند تا پروسه یادگیری شما را تکمیل نمایند.  مجموعه آموزش گرامر کاربردی هر سطح شامل 6 ویدئو و تدریس گرامر بر اساس کتاب Oxford Practice Grammar  ، توسط بهترین اساتید و کارشناسان آموزش موسسه زبان سفیر گفتمان، به زبان انگلیسی و فارسی است.

مجموعه آموزش لغت کاربردی هر سطح نیز شامل 6 ویدئو آموزشی تدریس لغات کاربردی و ضروری هر سطح بر اساس کتاب Oxford Word Skills به زبان انگلیسی است که توسط بهترین اساتید و کارشناسان آموزش موسسه زبان سفیر گفتمان تهیه و ضبط شده است تا فرایند یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین نحو تکمیل نماید.

در سطح مبتدی این مجموعه و برای زبان آموزانی که تا کنون زبان انگلیسی را فرا نگرفته اند، ویدئو آموزش الفبای انگلیسی و صدای حروف نیز قرار داده شده است تا شما بتوانید بدون ترس از شروع کردن، در محیط امن منزلتان زبان انگلیسی را بیاموزید.

تمرین‌های تعاملی زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی تنها با تمرین و تکرار میسر می‌شود. هر زبان آموز می‌بایست بخشی از زمان خود را برای تمرین آموخته‌های خود اختصاص دهد. از آنجاییکه تعامل یکی از بخش‌های لازم برای یادگیری زبان انلگیسی به شمار می‌آید، بهره‌گیری از تمرین‌های تعاملی و دریافت بازخورد از نحوه عملکرد خود در هر بخش از فرآیند یادگیری، می‌تواند بیشترین کمک را در جهت تقویت مهارت‌های زبان ‌آموز ایفا کند. بعد از تماشای سایبرویدئو و یادگیری یک lesson یا درس از کتاب آموزشی، زمان به تمرین و محک زدن خود است. زبان آموزان با مطالعه و انجام تمرین‌های در نظر گرفته شده در هر درس، با مفاهیم هر درس آشنا می‌شوند. این تمرین‌ها به صورت تعاملی بوده و نتیجه درستی آن‌ها پس از انجام قابل مشاهده خواهد بود. انجام تمرین‌ها به همراه ویدیوهای آموزشی می‌تواند خیال شما را از یادگیری کامل مطالب راحت کند. این تمرین‌ها متناسب با ویدئوهای آموزشی بوده و شامل 48 تمرین است.

علاوه برتمرینات تعاملی متناسب با ویدئوهای خودآموز  سایبر ویدئو، در مجموعه ویدئو های آموزش گرامر و لغت کاربردی هم تمرینات کاربردی و تعاملی برای تثبیت یادگیری شما زبان آموزان گرامی قرار داشده است.

کلاس خصوصی رایگان زبان انگلیسی

برجسته‌ترین ویژگی بسته‌های خودآموز زبان انگلیسی سفیر یا CTM، کلاس‌های خصوصی رایگان است. علاوه بر اینکه این دوره‌ها از ویدیوهای آموزشی و تمرین‌های تعاملی برخوردار هستند، برای تکمیل فرآیند یادگیری و تسلط بر هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی خود به ویژه Speaking در هر دوره، 6 جلسه کلاس خصوصی رایگان با هدف تقویت اسپیکینگ و رفع اشکال توسط اساتید با تجربه و خبره سفیر برای کاربران این پکیج‌ها برگزار می‌شود.

به عبارت دیگر، دوره‌های خودآموز زبان سفیر شامل ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی هفتگی
 • جلسات رفع اشکال خصوصی
 • دوره فشرده 180 روزه
 • دریافت مدرک معتبر
 • ویدیوهای کلاسی شبیه سازی شده
 • آموزش گرامر کاربردی به زبان فارسی و انگلیسی متناسب با کتاب Oxford Practice Grammar
 • آموزش کاربردی لغات بر اساس کتاب Oxford Word Skills
 • امکان دسترسی به محتوای آموزشی 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته
 • شامل کلیه سطوح از مبتدی تا پیشرفته
 • مشاوره رایگان آموزشی
 • جلسات خصوصی رفع اشکال
 • بهره‌مندی از اساتید مجرب و حرفه‌ای
 • یادگیری براساس استانداردهای آموزشی
 • سیستم پاسخگویی به سوالات و رفع چالش‌های زبان آموزان

در صورتی که شما هم ترجیح می‌دهید از دوره‌های خودآموز زبان انگلیسی به جای شرکت در کلاس زبان استفاده کنید، همین حالا برای ثبت نام در CTM اقدام کنید.