کاربر گرامی! از آنجایی که هدف اصلی سفیرمال همواره بر ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت حداکثری شما استوار است، تقاضا داریم به‌منظور رعایت حقوق خود، قوانین و مقرراتی این بخش را با دقت مطالعه فرمایید.
ورود شما به وب‌سایت سفیرمال و هرگونه اقدامی چون خرید محصولات، نظردهی و… به منزله آگاهی از شرایط استفاده از خدمات این فروشگاه اینترنتی و پذیرفتن قوانین معین‌شده است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که تمامی قوانین، اصول و رویه‌های سفیرمال مطابق با سه مرجع زیر است و کاربران عزیز نیز متقابلا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند.

قوانین جمهوری اسلامی ایران
قوانین تجارت الکترونیک
قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

ارتباط با مشتریان

تنها راه ارتباط قانونی سفیرمال با مشتریان، آدرس ایمیل و شماره تلفنی است که آنها در پروفایل خود ثبت کرده‌اند و تمامی مکاتبات از این طریق انجام خواهد شد.
ارسال تمامی پیامک‌های سفیرمال با شماره 10068183656 و یا 90003002 انجام می‌شود.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

سفیرمال وظیفه اصلی خود می‌داند تا ضمن احترام به اطلاعات خصوصی و شخصی مشتریان و کاربران سایت، با تمام توان از این اطلاعات محافظت کرده و مانع افشای آنها شود.

تمامی محتوا و مطالب موجود در هر یک از خدمات سفیرمال از جمله متن، طرح گرافیکی، لوگو، نام تجاری، آیکون، تصاویر، ویدیو، فایل‌های قابل دانلود، فایل‌های قابل کپی‌کردن، آیکون دکمه‌های سایت، داده‌ها، مقالات و کلیه محتوای تولیدشده توسط این فروشگاه اینترنتی جزوی از اموال سفیرمال به شمار می‌رود. بدون‌شک حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در اختیار و انحصار سفیرمال است و هرگونه استفاده تجاری یا غیرتجاری از این محتوا بدون کسب مجوز کتبی از سفیرمال پیگرد قانونی دارد و سفیرمال حق این پیگیری را برای خود محفوظ می‌داند. کاربران سایت موظف هستند در صورت استفاده از خدمات سفیرمال، در حفظ اطلاعات محرمانه اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشند. بدیهی است تمام مسئولیت افشای اطلاعات کاربری یا فعالیت‌هایی که با حساب کاربری آنها انجام می‌شود، برعهده کاربر موردنظر است.

سیستم نظردهی کاربران

از آنجایی که نظرات و بازخوردهای مشتریان برای سفیرمال اهمیت بسیار زیادی دارد و تجربه خرید آنها می‌تواند به کاربران دیگر کمک کند، سیستم نظردهی در سایت فعال شده است. اما کاربران باید در نظر داشته باشند که تنها می‌توانند در چهارچوب شرایط و قوانین سفیرمال نظر خود را ثبت کنند و نظرات آنها پس از تایید کارشناسان روی سایت منتشر خواهد شد. پرواضح است که اگر کاربری در نظرات خود قوانین سایت را رعایت نکرده باشد، نظر او منتشر نخواهد شد.
سفیرمال در قبال صحت و محتوای نظرات منتشرشده هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به معنای تایید آنها از سوی این فروشگاه اینترنتی نیست.

شرایط و قوانین نظردهی کاربران

استفاده بیش از اندازه از فضای خالی (Space)، کشیدن حروف، تکرار کلمات، شکلک‌ها و موارد مشابه باعث طولانی‌شدن نظرات می‌شود و خوانایی آنها را کاهش می‌دهد.
برای نقد محصولات نقاط قوت و ضعف آنها را بعد از استفاده عملی در دنیای واقعی و براساس تجربه شخصی بیان کنید. بهتر است مزایا و معایب را به‌‌صورت خلاصه و تیتروار در محل مشخص‌شده ثبت کنید. از بزرگ‌نمایی در بیان مزایا و معایب بپرهیزید.
برای یک نقد منصفانه بهتر است فقط به بیان مزایا و معایب پرداخته نشود. و به‌صورت واقع‌بینانه تمام زوایای محصول مورد بررسی قرار بگیرد.
به منظور احترام به وقت‌ بازدیدکنندگان و بهبود خوانایی، بهتر است نقد و بررسی خود را به صورت خلاصه و مفید بنویسید و به جای طولانی کردن آن صرفا موارد ضروری را بیان کنید.
با توجه به ساختار و سیاست در نظر گرفته‌شده برای بخش نظرات، لطفا سوالات یا درخواست راهنمایی خود را فقط در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
کاربران عزیز به‌طور جدی باید از ثبت نظرات حاوی توهین، نژادپرستی، کلمات رکیک، جملات نافی عفت عمومی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بپرهیزند.
بخش نظرات با انجمن سایت متفاوت است و لطفا مواردی که فکر می‌کنید نیاز به بحث بیشتر دارد در بخش انجمن و گفتگو ثبت کنید.
تمام کاربران می‌توانند ضمن رعایت شرایط و قوانین سفیرمال، نظرات خود را به صورت آزادانه در سایت بیان کنند. بنابراین اگر نظری دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه بود، به جای انتقاد از نظردهنده بهتر است قضاوت را به خوانندگان و مخاطبان واگذار کنید.
بخش نظرات محل مناسبی برای پرسیدن قیمت و اطلاع از قیمت‌ها نیست، بنابراین در این مورد سوالی نپرسید یا نظری ثبت نکنید. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به نمودار تغییر قیمت محصولات مراجعه کنید.
تنها نظراتی تایید و منتشر می‌شوند که مرتبط با محصول موردنظر باشند. بنابراین از درج نظرات متفرقه و غیرمرتبط با محصول خودداری کنید.
برای نقد هر یک از بخش‌های سفیرمال بخش مشخصی در نظر گرفته شده است، بنابراین نقدهای مربوط به سایت یا خدمات آن را در قسمت نظردهی محصولات ننویسید.
بخش نظرات محل شایعه‌پراکنی، بیان نظرات غیرواقعی و انتشار اطلاعات نامطمئن نیست.
در قسمت نظرات فقط تجربیات کاربردی و اطلاعات مفید را درج کنید و به بیان مسائل شخصی، غیرمرتبط و غیرضروری نپردازید.
رعایت اصول صحیح نگارشی و درست‌نویسی فارسی در بخش نظرات مهم است و از کلمات شکسته و ادبیات محاوره‌ای استفاده نکنید. استفاده از ادبیات صحیح نوشتاری برای تایید و نمایش نظرات کاربران در سایت ضروری است.

شرایط استرداد

امکان استرداد دوره خودآموز زبان انگلیسی، پس از گذشت 24 ساعت از زمان ثبت نام و یا مشاهده بیش از یک ویدئوی آموزشی امکانپذیر نیست.

مدت زمان دسترسی به محتوا

زبان آموزان پس از ثبت نام در دوره، به مدت 180 روز به محتوا دسترسی دارند. در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر برای مطالعه، نیاز به تمدید دوره با پرداخت مبلغ 100.000 تومان خواهد بود.

مدت زمان تمدید دوره، 30 روز است.

قوانین کپی رایت

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای دوره های خودآموز متعلق به موسسه فرهنگی و هنری سفیر فرهنگ و هنر بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.